A Rochester Red Wings befejezte a Buffalo duplafejes söprését

Corban Joseph döntetlent hozó hazai gólja a hatodik játékrészben a Red Wingst a Buffalo Bisons szombati söprésére küldte a Frontier Fieldben.

Miután a hálósapka döntetlen volt, 3-3, Joseph az első pályán fordult meg, amivel a Wings 4-3-ra vezetett. Gabe Klobosits megengedte, hogy az egymás utáni egyesek a hetedik élén kezdjék, majd visszavonta a következő három ütőt, hogy befejezze a meccset.

Palka Dániel két menetben elért duplájával az első játékrészben egy három menetes első inninget kulcsolt a hazai csapat.

rg&e áramszünet Ontario megyében

A nyitányt a Wings (25-33) vette át, 7-3.

Az első játékot a harmadik játékrész elején kezdték újra, a Wings 2-1-re vezetett.

milyen kratom a legjobb a fájdalomra

A Rochester a negyedik játékrészben 4-1-re növelte az előnyt Bisons rövidzárlati hibájának köszönhetően. Cody Wilson a második és a harmadik helyen végzett futókkal és a behúzott belső mezőnyével rövidre ütött egy dribblert. Kevin Vicuna hazai dobását a Buffalo elkapója érte el, így mindkét futó gólt szerzett.

Jake Noll egy játékrészben második hazai gólját ütötte meg, ezzel növelve az előnyt 5-1-re.

A Wings egy győzelemmel nyerheti meg a sorozatot vasárnap délután a fináléban.