A Rochester Red Wings zsinórban a hetedik helyen végzett, 3-2-re vereséget szenvedett a RailRiderstől

A hetedik játékrészben Thomas Malone RBI-egyszeres két-kikapása jelentette a különbséget, mivel a Scranton/WB RailRiders 3-2-re kikapott a Red Wingstől egy gyönyörű szerda délután Frontier Fieldben.

Dániel Palka levette a Wings-et egy két menetes, első inning duplájával, amivel Rochester korán az élre állt.

Palka a Wings három találatából kettőt ért el aznap.

A RailRiders a harmadik játékrészben kettőre kiegyenlítette a meccset Cristian Perez szóló hazafutásban és egy alapokkal megterhelt sétán Malone felé.

A meccs döntetlen maradt a hetedikben, amikor Malone átjutott a Wings tehermentesítője, Dakota Bacus ellen.

A Wings (2-12) megszakítani kívánja hétmeccses vereségsorozatát csütörtök este a Yankees legjobb leányvállalata elleni hatmeccses szett harmadik meccsén.