A Rochester Red Wings zsinórban harmadszor bukott el a Bisons elleni 5-2-es vereséggel

A Red Wings zsinórban harmadik meccsét, 5-2-re bukta el péntek este a Buffalo Bisons ellen az NJ állambeli Trentonban.

A Nats esélyese, Luis Garcia a harmadik hazai gólját ütötte be a szezonban – egy kikapott, szólólövést az első játékrészben, így a Wings 1-0-ra vezetett.

5-2-re a nyolcadikban, a Wings outok nélkül töltötte be a bázisokat. De Dany Jimenez, a falkamentő leütött Daniel Palkát, rávette Jake Nollt, hogy ugorjon ki, majd leütötte Ramon Florest, hogy véget vessen a fenyegetésnek.

Sean Nolin rajthoz állt a Rochesterben (2-8), és annak ellenére szenvedett vereséget, hogy a meccs első öt ütőjét kiütötte. A déli mancs négy inninget ment, három futást engedett két ütésből és három gyaloglást, miközben nyolcat ütött ki.

A Wings szombaton 6:30-kor visszakerül a győzelmek oszlopába a hatmeccses szett ötödik meccsében.