A Sabres kétgólos előnyt fúj, a hosszabbításban a Red Wings ellen esik

A Buffalo Sabres egy pontot szerzett, amikor a Detroit Red Wings erős rangadója ellen küzdött szombaton a KeyBank Centerben 4-3-ra elveszített hosszabbításban.

Csapat statisztika

Moritz Seider lőtte a meccset, 2:15-nél a hosszabbításból. Tyler Bertuzzi kétszer is betalált a harmadik harmad végén, ezzel eltörölte a 3-1-es Sabres-vezetést, és kiegyenlített. Bertuzzi Seider góljához is asszisztált.

A Buffalo színeiben Tage Thompson, Rasmus Dahlin és Arttu Ruotsalainen szerzett gólt. Dustin Tokarski 33 lövéséből 29-et hárított.

Rasmus Asplund két gólpasszt jegyzett, ezzel pályafutása legjobb pontszériáját hat meccsre (3+5) hosszabbította meg. Jelenleg mindössze öt NHL-játékosnak van hosszabb aktív pontsorozata.

Pius Suter is betalált a Detroitnak. Alex Nedeljkovic 29 védést mutatott be.

Buffalo erőjátéka 1 a 2 ellenében ért véget, a csapat pedig 2 a 2 ellenében végzett a büntetőrúgásnál.

A Sabres 0-3-1-re áll legutóbbi négy meccsén.