SZEKCIÓS SZERDA: A Mynderse offense felrobban Finneynél; Wayne kiüti a játékjegyet; Zoe Zutes tripla-dupla a döntőbe juttatta az ER-t

Három Wayne-Finger Lakes csapata bejutott a szekcióbajnoki mérkőzésekre szerda este a kosárlabda V. szakasz elődöntőjében. Wayne és Mynderse a B1-es és B2-es osztályú szekciós címért játszik péntek este, míg az East Rochester lányai a C1-es osztály bajnoki címéért.

A B2 osztályú fiúk elődöntőjében a #6 Mynderse a #3 C.G.-hez látogatott. Finney-t, és korosztályos támadóteljesítményt nyújtott. Mynderse 16 hárompontost ásott el, köztük 8-at a fiatalabb Troy Kabattól és 6-ot az idősebb Jared Kingtől, miközben a Blue Devils 54 pontot szerzett az első félidőben, amivel 25 pontos félidőt vezetett. A parázs lövöldözés a második félidőben is folytatódott, és Mynderse erős ember elleni védekezésével párosulva 94-75-ös győzelmet aratott, ami nem is volt olyan szoros, mint a végeredmény mutatja.

Kabat 28, Jared King 24, a rangidős Nick Jones 13 ponttal végzett. C.G. A Finney szuper-másodéves Markus Robinson 40 ponttal végzett, de az első negyedben mindössze 1 mezőnygólig tartott, részben Jake Smith és Sam Lorenzetti csodálatra méltó védekezésének köszönhetően.

Nézze meg a Littlejohn Orthodontics Smiles with Style játék utáni show-ját Jim Sinicropival és Kevin Sharppal a LivingMax Radio-n a győzelmet követően, ahol teljes összefoglalót, valamint több Mynderse-játékossal és C.G-vel készített interjút olvashat. Finney vezetőedzője, Joe Marchand:

Mynderse péntek este utazik vissza Rochesterbe, hogy megmérkőzzön az első helyen kiemelt Northstar-Christiannal, aki 65-64-re legyőzte a World of Inquiry 4-es helyét a másik B2-elődöntőben. A játék időpontja 18:00 lesz, a FingerLakes1.com közvetítése a LivingMax Rádióban 17:45-kor kezdődik.

A veretlen 2. számú Wayne Eagles szerda este a 3. számú Livonia ellen lépett pályára a B1 osztályú fiúk elődöntőjében a Wayne High Schoolban, és miután a meccs nagy részében lemaradt, 59-50-es győzelmet aratott, és továbbjutott a program 3. bajnoki mérkőzésére. az elmúlt 5 évben. Wayne végleg elő tudott húzni a 3. negyed záró pillanataiban, amikor Charley Wiggins beütött egy hárompontost, majd Mason Blankenberg ellopta és kikapta Tyler Reynoldsnak, aki egy lay-up-tal verte a berregőt, és ezzel az Eagles 46-ra vezette. -40.

a legjobb zsírégető nők számára

Wayne az utolsó negyedet egy 5-0-s futással nyitná meg, hogy elérhetetlenné tegye a meccset.

A győzelem egy epikus címmérkőzést indít el az első helyen kiemelt Batavia ellen. Wayne és Batavia is 14-0-val lép be a péntek esti B1 osztályú bajnoki mérkőzésre. A borravaló időpontja 18:00 a Batavia HS-nél.

#1 Batavia 70-58-ra legyőzte a #4 Pal-Macet egy rendkívül szórakoztató kosárlabdameccsen. A Bataviás Zach Gilberto 38 pontos erőfeszítése bizonyult a különbségnek a Pal-Mac Red Raiders fiúprogramból egy erős szezonban. A Palmyra-Macedon csapatában az ifjabb Paul Goodness öt hárompontost ütött és 24 pontot szerzett, míg a másodéves Ian Goodness négy trifectat ütött és 14 ponttal végzett.

A lányoknál az East Rochester Bombers képviseli Wayne megyét, és Alexander elleni 63-34-es győzelmével bejutott a C1 osztályú bajnokságba.

Az ER győzelmét az idősebb támadó, Zoe Zutes újabb kiemelkedő teljesítménye ösztönözte, aki tripla duplával végzett, ÉS pályafutása 1000. pontját szerezte meg a 2. negyedben. Zutes utolsó statisztikája 22 pont, 12 lepattanó és 10 blokkolt lövés. Csapattársa, Samantha Lewis 16 pontot szerzett és 11 lepattanót húzott le, míg Lily Funk 12 pontot szerzett.

A Bombers 1992 óta nem volt szekciódöntőben, és szeretné kihasználni a lehetőséget, amikor péntek este 19:00-kor megmérkőzik a 2. számú Avonnal.

Amellett, hogy Pal-Mac vereséget szenvedett a Bataviában, a Wayne-Finger Lakes másik csapatának a szezonja a szerda esti elődöntőben ért véget. A 3. Honeoye Bulldogs a 2. Wheatland-Chili-re esett vissza, 65-46-ra a D1 osztályú fiúversenyen. Ezenkívül a 3. számú Dundee/Bradford vereséget szenvedett a 7. York ellen a C2 osztályú lányok elődöntőjében.

Csütörtök este folytatódik a szekciós kosárlabda elődöntője Marcus Whitman, Lyons és H.A.C. fiúk akcióban a Pal-Mac, Midlakes, Waterloo, Penn Yan és South Seneca lányokkal együtt.

Tekintse meg a frissített zárójeleket és a ma esti szekcióbeosztást és az élő közvetítés linkjeit alább…

A W-FL High School Basketballról szóló tudósításunkat az alábbi támogatások teszik lehetővé: