A Syracuse férfi lacrosse visszaviharzott, hogy legyőzze a hadsereget

Miközben a Syracuse oldalvonalához futott, Jamie Trimbolit csapattársai megszállták. A játékosoknak és edzőknek adott ötösök után Trimboli levette a sisakját, és vizet permetezett a hajába.

Az SU rangidős középpályása éppen a negyedik, és öt percen belül a harmadik gólját szerezte, ezzel visszahozva a narancsot a félidei 5-2-es hátrányból.

Trimboli három zsinórban szerzett gólja a második félidő elején visszahozta az SU-t a játékba, ötödik góljával pedig a Syracuse megszerezte az első vezetést. Miután az első két negyedben az idei szezonban a legalacsonyabb támadóteljesítményt produkálta, a Syracuse visszakapta a Trimboli vállát. A második félidő kiigazításai lehetővé tették az 5-ös narancsos (3-0) számára, hogy teret nyisson a pálya közepén, és legyőzze a fojtogató hadsereg védelmét, hogy legyőzze a 9-es számú Black Knightst (3-2), 9-7-re a Carrier Dome-ban. Vasárnap délután.

A JÁTÉK ÖSSZEFOGLALÓ LINKEI:

A JÁTÉK KIEMELKEDŐI:

JÁTÉK UTÁNI REAKCIÓ:

TÁRSADALMI:

ELŐNÉZET:

Az Army és a Syracuse egymás után hatodik éve találkozik egymással az Orange szezonbeli harmadik meccsén vasárnap. Ezúttal a legjobb tíz ellenfél csatája zajlik, mivel a 3-0-s rajttal a Black Knights feljött a 7. helyre, mielőtt a Dome-ba érkeznének, hogy megvívják az 5. számú Syracuse-t. A hét elején Marist 17-9-re idegesítette az Army-t, és az egymást követő vereségek a Black Knights zuhanását eredményezhetik a rangsorban.

Íme, mit kell tudni az Army-ról a vasárnapi meccs előtt.

Amikor legutóbb játszottak: Az Army és a Syracuse közötti legutóbbi meccs majdnem pontosan egy éve volt. 2019. február 24-én az Orange kiegyensúlyozott támadótámadás mögött 10-8-ra csúszott el a Black Knights mellett. Az azóta végzett támadók, Bradley Voigt és Nate Solomon együtt három gólig jutottak, míg Drake Porter 16 védést mutatott be – ezzel holtversenyben pályafutása csúcsát. Nick Mellen mindössze egy gólig tartotta az Army gólkirályát, Brendan Nichternt, míg Jakob Phaup 18 bedobásból 15-öt nyert.

Minden idők sorozata: A hadsereg vezet, 40-26