A Syracuse Mets 6-0-ra zárta ki a Scranton/Wilkes-Barre-t

A Syracuse Mets kezdő dobója, Jesús Reyes a szezon legjobb rajtját nyújtotta: hat gól nélküli inninget dobott, így a Syracuse 6-0-ra győzött a Scranton/Wilkes-Barre RailRiders ellen az NBT Bank Stadionban péntek este. Reyes mindössze három találatot engedett, miközben három ütőt ütött ki.

A Syracuse (25-50) a második játékrész alján futott be először. Khalil Lee egy levezető sétát dolgozott fel, majd Cheslor Cuthbert elérte a Scranton/Wilkes-Barre dobó, Josh Maciejewski hibáját, aki egy másodperces távolságra dobott, és megpróbálta visszavonni Lee-t. Miután Martin Cervenka húzott egy sétát, hogy betöltse a bázisokat, Albert Almora Jr. áldozati legyével gólt szerzett Lee-nek, és 1-0-ra vezette a metseket.

ingyenes oldalak, mint például Ashley Madison

A Syracuse még két futást adott a harmadik aljára. Wilfredo Tovar duplával vezetett. Miután Travis Blankenhorn kikapott, Patrick Mazeika egy RBI-singgel szállított, így 2-0 lett a Mets. Lee egy sétával követte, majd Cuthbert ütött egyet, Mazeika góljával 3-0-ra vezette a Syracuse-t.

A negyedik játékrész végén Travis Blankenhorn egyedüli hazai pályán csatlakozott, így 4-0 lett a Mets javára. Blankenhornnak ez volt az ötödik hazai futama a szezonban Syracuse-ban.

A metsek a hatodik alján növelték előnyüket, Almora Jr. vezéregyénivel kezdték. Payton kirepülése után Tovar sétált, majd Blankenhorn egy futamot ütött, Almora Jr. góljával 5-0-ra növelte az előnyt. Mazeika egy RBI-s ütéssel 6-0-ra alakította a Mets.

A Scranton/Wlkes-Barre (47-25) csapatot meggátolta a Syracuse bedobóstábja. A bullpen három gól nélküli saját inninggel követte Reyest. Yeizo Campos debütált a Triple A-ban, és két gól nélküli inninget adott, így egyetlen találatot sem engedett, és csak egyet ment. Franklyn Kilome a kilencedik helyet dobta, sétált egyet, majd kiütött egyet.

A Mets és a RailRiders szombat este visszatér az NBT Bank Stadionba a sorozat ötödik meccsére. Az első fellépés 18:35-kor lesz. és a kapuk 5:30-kor nyitnak.