A Syracuse Mets kettős fejlécet osztott a Scranton/Wilkes-Barre RailRiders segítségével

A Syracuse Mets kettős gólt játszott a Scranton/Wilkes-Barre RailRiders ellen péntek este a PNC Fielden, amikor a RailRider 5-3-ra megnyerte a szerdai mérkőzés folytatását, mielőtt a Mets megnyerte a második meccset 7-3-ra. Khalil Lee és David Thompson három RBI-t szerzett a második meccsen a metseknél.

Az első meccs a szerda esti meccs folytatása volt, amelyet elhalasztottak egy elektromos probléma miatt, amely a stadion lámpáinak egy részét érintette. Szerdán a Syracuse (48-70-1) támadott először az első játékrész elején. Miután Albert Almora Jr. beütött egy vezető kislemezt, Mark Vientos és Khalil Lee is kirepült. Brandon Drury két kieséssel duplázott a jobb középső mezőnyre, így megszerezte Almora Jr.-t, és 1-0-ra vezet a Syracuse.

első vírusos videó a youtube-on

A metsek növelték előnyüket a második végén. Chase Sisco és Wilfredo Tovar egyesével vezetett. Thompson ezután leállt, de Sisco és Tovar átkerült a második és harmadik alapra a játékban. Drew Jackson követte a harmadik bázisig tartó földelést, Sisco gólját szerezve, és 2-0-ra előnyben részesítette a Mets-t.

A második alján Scranton/Wlkes-Barre (69-50) került a táblára. Donny Sands és Oswaldo Cabrera szinglivel vezetett. Miután Ryan LaMarre a mezőnyjátékos választására alapozott, Greg Allen egy futamot adott, hogy megszerezze Sands-t, és egyen belülre hozza Scranton/Wilkes-Barre-t, 2-1 Syracuse.

A RailRiders egészen a negyedik aljára jött vissza. Két kiszállóval Cabera szinglizett, és senki sem volt a bázison. Ezután LaMarre sikeres, két futamot futott haza, így 3-2-re vezetett a Scranton/Wilkes-Barre. Allen egy kislemezzel követte, majd Rob Brantlyval a lemeznél Allen ellopta a második, majd a harmadik bázist. Brantly ezután RBI-duplázással növelte a Scranton/Wilkes-Barre előnyt kettőre, 4-2.

A labdapálya bal oldalán egyszer kialudtak a lámpák a negyedik játékrész végén, majd két kieséssel az ötödik játékrész elején. A meccset péntek estig felfüggesztették.

Pénteken felpörgött a játék, amikor Mark Vientos az ötödik játékrész elején két kieséssel zárt. Vientos gólt szerzett a második pályán, és 4-3-ra csökkentette a hátrányt, miközben a RailRiders még mindig az élen.

új hír az ingerellenőrzésről

A Scranton/Wilkes-Barre a hetedikben szerezte vissza két futamú előnyét. Oswald Peraza két kiszállójával szóló hazai futást ért el, így a RailRiders 5-3-as előnyhöz jutott, ami a végeredmény.

A második játszma gól nélküli volt az első három játékrészben, mielőtt Syracuse felkerült a táblára a negyedikben. Brandon Drury két outtal elérte a bázist a Scranton/Wilkes-Barre shortstop Oswald Peraza dobáshibájával. Cheslor Cuthbert ezután sétát tett, hogy a futókat az első és a második bázisra helyezze. Thompson három futamot futott haza, így 3-0-ra vezetett a Mets.

A metsek az ötödikben még egy két kifutást tettek hozzá. Martin Cervenka egy duplával vezetett, és a harmadik bázisra lépett Wilfredo Tovar talajon. Egy leütés után Vientos sétált, és a kanyarokra helyezett futókat. Lee ezután egy beugró kislemezre nyúlt, Cervenka góljával 4-0-ra alakította a labdamenetet.

A hatodik élén Cuthbert egyedüli hazai futással vezetett, ezzel csapatelső 16. hazai meccse a szezonban, miközben a metsek 5-0-ra vezettek.

ha egy kutya megharap

A Scranton/Wilkes-Barre első futásait a hatodik alján szerezte. Egy kieséssel Estevan Florialt ütés érte. Miután Chris Gittens kikapott, Cabrera két futamot ért el, így háromra csökkentette a Mets előnyét, 5-2.

Syracuse válaszolt a hetedik elején. Mason Williams sétával vezetett. Két ütővel később Lee zúzott le a jobb oldali falon keresztül egy két futással tartó hazai futást, így ismét öt futamos előnyhöz juttatta a metseket, 7-2.

A RailRiders egy Miguel Andújar RBI-egyesével a hetedik aljára futott be, de ez olyan közel van, mint a Scranton/Wilkes-Barre, mivel a Syracuse megnyerte a második meccset 7-3-ra.