VICTOR/PITTSFORD GYŐZ, MIDLAKES OUT: A fiúk röplabda elődöntőjének összefoglalója

A környéken maradt fiú röplabdacsapatok két különböző mérkőzésének története volt a hétvégén, mivel a Victor/Pittsford Blue Devils bejutott a döntőbe az A osztályban, a Midlakes szezonja pedig a B osztályban zárult.

A Blue Devils túl tudta élni a 3. számú Webstert szombat este. A Victor/Pittsford 2-0-s meccselőnyre tudott kiugrani Webster ellen, de a harmadik szettben nem tudott söprögetni, Webster pedig 2-1-re tudott válaszolni. Victor/Pittsford azonban nem tervezte az ötödik szettet, és 3-1-re tudta kiszorítani a csapatot Websterből. A Blue Devils szerda este az A osztályú fiú röplabda döntőjébe kerül, ahol az 1. számú Penfield és az 5. Fairport győztesével mérkőzik meg.

Szombaton a nap elején a Midlakes Screaming Eagles a 7. számú Brockport ellen küzdött meg egy sportággal a B osztály döntőjében. A Midlakes szezonja azonban véget ért, mivel Brockport sima szettekben nyert 3-0-ra (25-19, 25-8, 25-23). A Midlakes a 11-8-as szezont zárja, és 2022-ben egy játékos kivételével minden játékos visszatér, mivel az idősebb Aidan Conover befejezi a diplomát.