Victor végigsöpör a biliárdban, bejut a döntőbe a Massapequa ellen

A Victor girls röplabda szombat délelőtt és délután is folytatta domináns szezonját, és mind a hat szettet megnyerte a New York állambeli torna pool play elődöntőjében. Az V. szakasz AA osztályú bajnokai továbbjutnak az állami döntőbe vasárnap délelőtt a Massapequa ellen.

A Blue Devils először 9:30-kor mérkőzött meg Pine Bush-val a IX. szakaszban, 25-9 és 25-12 szettben. Victor rövid szünet után a II. szakasz Shenendehowával találkozott. A Blue Devils a következő két győztes szettjét 25-13-ra és 25-16-ra vitte. A biliárdban akkor elért 4-0-s rekorddal a Blue Devils bejutott az állami döntőbe, azonban a biliárdban egy döntő meccs várt a VIII. szakasz Massapequa-jában.

Craig barátkeresője valódi vagy átverés

Ha a biliárdban a két szett bármire utal, az AA osztályú döntőnek nagyszerűnek kell lennie, Victor az első szettet 25-21-re nyerte Massapequa felett. A második szett thrillernek bizonyult, hiszen a Kék Ördögök 26-24-re diadalmaskodtak. Nem kell sokat várni arra, hogy a csapatok ismét megmérkőzzenek egymással, az AA osztályú döntő az első mérkőzés vasárnap délelőtt 10 órakor kezdődik a Glens Falls-i Cool Insuring Arénában. Mivel a szombati biliárdmérkőzés volt az egyetlen alkalom, amikor ketten mérkőztek meg egymással ebben a szezonban, a holnapi visszavágón az eddigi legnagyobb nyeremény, egy állami cím lesz.