W-FL péntek: Waterloo a Midlakes „Ransom”-ot tartja a csengőnél; A Red Creek’s Klein az 1000. pontot szerzi

A Waterloo Indians péntek este Midlakesbe ment, és öt próbálkozás után továbbra is megszerezte első Finger Lakes East bajnoki győzelmét. Mivel az Indians két hátránya volt, alig több mint 2 másodperc van hátra a meccsből, Waterloo az oldalvonalról érkezett be, Ransom Benedicks pedig megkapta a passzt…

Benedicks lövésével a Waterloo megszerezte első győzelmét a nyitómeccse óta, és 2-9-re javított a szezonban. A hárompontos volt az egyetlen kosara Ransom Benedicksnek este. A vereség sorozatban a harmadik volt Midlakes számára, aki kiesett a versenyből az FL East-ben, 3,5 meccsel lemaradva a ligaelső Newark és Mynderse mögött. Külön köszönet Betty Jo Parkernek a videóért.

Szintén péntek este Penn Yan egy hosszabbításos thrillerben megelőzte Genfét, és a felpörgő Gananda zsinórban harmadik meccsét nyerte meg a Red Creek legyőzésével azon a meccsen, amelyen a Rams rangidős játékosa, Nick Klein megszerezte pályafutása 1000. pontját.

A péntek esti akcióban lévő fiúk és lányok teljes eredményei, a közelgő menetrend és még sok más lent…

A pénteki W-FL Boys kosárlabda eredménytábla:

Waterloo 55 és Midlakes 54
MID (6-5) – Bryce Burri 23; Daryn Carswell 8, 18 reb
WAT (2-9) - Derek Slywka 25 (6-3pt); Jarrett Benedicks 18 (4-3 pont)
* A Waterloo-i Ransom Benedicks a játékot megnyerő 3 pt FG-t éri el a hangjelzőn

mi az a felhőbányászat bitcoin

Genf 54, Penn Yan 57 OT
PY (7-5) – Desmond Battin 15; Dylan Stape 15; Derrick Riviello 10
GEN (4-7) – Tyler Tyson 20; Akim Hudson 7

Vertus 46, Wayne 64
WYN (9-2) – Billy Thomson 16; Logan Blankenberg 15, 7 ast; Nick Carmichael 16, 8 reb; Braeeden Zenelovic 10, 12 reb
NÉZÉS (6-5) – Jaden Hartsfield 13 (4-3pt)

NR-Wolcott 47 és Sodus 52
SOD (6-5) – Daniel Johnson 15 (4-3pt), 5 as; Greg Coe 10 (2-3p), 9 reb;
NRW (4-7) – félidőben 22-20-ra vezetett; Tyler Norris 31
* NR-W 22-20-ra vezetett a félidőben, de Sodus 19-6-ra ment a 3Q-ban

Marion 35, Lyons 75
MRN (1-12) – Rodney DeLyser 15
LYO (11-2) – Justice Smith 16 (12 in 1Q), 5 as; Ben Rockefeller 10 (mindent 1Q-ban)

Gananda 75, Red Creek 45
RCK (4-9) – Nick Klein 24 (pályafutása során elérte az 1000 pontos határt); 8 reb
GYŐZEM (7-4) – Enrique Mosman 22; Jayden Castrechini 19; Steven Heumann 12; Justin Chamberlain 11

Dundee 67, Hammondsport 45
DUN (8-3) – Bobby Strait 22; Wylie Hall 18
HAM (4-8) - Cody Kolodziejczak 16, 8 reb, 5 as; George Ruddy 14

Ha Ön TWC (Spectrum) előfizető, megteheti nézze meg egy szoros meccs ismétlését ahogy Victor tegnap este meglátogatta Rush-Henriettát.