A Sabres megcsúszott a Montreal elleni 7-2-es győzelemmel

A Buffalo Sabres kedd este végre visszakerült a győzelmek oszlopába, miután a Bell Centerben 7-2-re legyőzte a Montreal Canadienst. Győzelmével a Sabres nyolc meccsen át csúszott, és 8-11-0-ra állt a szezonban.

A Buffalo alig több mint két perc alatt három gólt lőtt, és már nem is nézett hátra, mert a másodikban egyet, a harmadikban pedig három gólt szerzett.

az iPhone-om nyári időszámításra vált 2016-ra?

A Sabres felső vonalának nagy estéje volt, hiszen összesen 12 pontot szereztek. Jeff Skinner két góllal és három gólpasszal vezetett. Tage Thompson négy pontot ért el egy gólnál és három gólpasszt, míg Alex Tuch szerzett gólt és gyűjtött pár gólpasszt. Rasmus Dahlin, Henri Jokiharju és JJ Peterka is betalált.

Finger Lakes Partners (óriásplakát)

Tyson Jost debütált a Buffalóban, és az első műszakban ledobta a kesztyűt. 12 percnyi jégidő alatt volt egy találata.

Craig Anderson a csövek között kezdett, és 29/31 lövést hárított, ezzel megszerezte negyedik győzelmét a szezonban.

jojo siwa találkozni és üdvözölni

Buffalo a négy erőjáték-lehetőségéből kettőt váltott be, miközben tökéletes 6 a 6 ellenében teljesített a büntetőrúgásnál.

A Sabres hazafelé indul, hogy megkezdje a három meccses hazai pályát, szerda este a St. Louis Blues ellen. A Buffalo az új piros és fekete kecskefejű mezét fogja viselni. A korongledobás este 7 órára van beállítva.