Az Amerks az utolsó percekben elhúz a Senatorstól, így 4-3-ra nyert

Michael Mersch (1+1) meccsgyőztes góljának köszönhetően, 1:47-nél a játékidő vége előtt, a Rochester Americans (5-2-0-0) 4-3-as góljával három sima meccsre tolta győzelmi sorozatát. a Belleville Senators (2-6-0-0) elleni győzelem mögött szerda este a The Blue Cross Arénában.

Győzelmével a Rochester legutóbbi hat meccséből ötöt megnyert, és a második helyen áll az AHL északi divíziójában. A ma esti négy góllal az Amerks a korábbi 20 Senators-találkozóból 17-ben kettőt vagy több gólt szerzett, amely 12 meccset tartalmaz, ahol négy vagy több találatot produkáltak.

Győztes góljával Mersch zsinórban öt meccsen szerzett gólt, ami új karriercsúcsot jelent, és 11 pontot (6+5) is jegyzett jelenlegi ötmeccses pontsorozata alatt. Ez a leghosszabb egymást követő pontszériája azóta, hogy 2015. március 27. és április 10. között pályafutása legjobb hétmeccses pontsorozatát könyvelhette el a Manchester Monarchs tagjaként, amikor 12 pontot (7+5) termelt.

új comptia a+ vizsga

Jack Quinn, akit a hét elején az AHL hónap újoncának választottak, zsinórban ötödik többpontos teljesítményéért gyűjtött pár pontot (1+1), amellyel elkezdte a szezont, és összesítésben a második helyre került a bajnokságban. első hét meccsén 12 (6+6) gólt szerzett. A tavalyi szezonra visszamenőleg, az ontariói Ottawában 15 pontot (6+9) szerzett legutóbbi 10 kiállása során.

Mark Jankowski visszatért a csapatba, miután az előző három meccset kihagyta alsótesti sérülés miatt, és megszerezte első gólját Amerkként, míg Sean Malone fejelte meg a gólt, amikor a harmadik harmadban megszerezte második gólját a szezonban. Oskari Laaksonen gólpasszt adott, így négy meccsen át tartó pontszériáját, míg Casey Fitzgeraldnak, JJ Peterkának és Mattias Samuelssonnak is volt egy segítője. Samulesson debütált a szezonban, miután reggel kölcsönadták a Rochesternek a Buffalo Sabrestől, és a szezon első hat meccsét kihagyta alsótesti sérülés miatt.

A kapus, Aaron Dell meghosszabbította győzelmi sorozatát zsinórban három győzelemig, miközben 27 védést végzett a szezon harmadik fellépésén.

Jake Lucchini (1+1) és Zac Leslie (0+2) egyaránt két pontot szerzett Belleville-nek, amely az elmúlt hat meccsen ötödik versenyét bukta el. Mark Kastelic lefoglalta a másodikat a kampányból, miután Roby Jarventie-nek tulajdonították az elsőt.

Mads Sogaard (1+2) a hálóőr 24 lövéséből 20-at állított meg, de a 2020-21-es szezonban 7-0-0-ra elszenvedett második vereségét szenvedte el.

A harmadik harmadban 1:20-ra 3-2-es hátrányba került az Amerks, így a keret elején behúzta ötödik erőjátékát.

Mivel Rochester emberelőnyben volt, Mersch megelőzte a Senators korcsolyázóját a megfelelő ponton a deszkákhoz, mire Peterka összeszedte és Quinnhez csúsztatta a távoli körnél. Annak ellenére, hogy Quinn egy pillanatra biccentett vele, egy hátra kézzel passzolt Malone pontjai között. A buffalo szülött belevágott a lövésbe, és a felső sarokba lőtte, így háromnál kiegyenlítette az eredményt.

A gól a Rochester második erőjátéka volt ezen az estén, és az ötödik az elmúlt négy meccsen.

A két csapat a harmad hátralévő részében korlátozta egymás támadólehetőségeit, és úgy tűnt, a hosszabbításban dől el a meccs. Az amerkék azonban kihasználták a kései büntetőrúgás lendületét, mielőtt megszerezték első és egyetlen vezetésüket a versenyben a játék utolsó két percében.

Miután Fitzgerald durva szabálytalanságot tálalt, a blueliner felvette a korongot a megfelelő ponton, és észrevette Samulessont a jég túlsó oldalán. Hiába csattant Samuelsson botja a lövésnél, Mersch összeszedte, és lecsapta Sogaard válláról, 1:47 perccel a verseny vége előtt.

A Belleville rántotta kapusát, hogy kikényszerítse a hosszabbítást, de a Dell és társasága visszatartotta a támadást, és ezzel kivívta a 4-3-as bekapott győzelmet.

aggodalomra okot adó seneca megyei ház

Annak ellenére, hogy a nyitó szakasz első 17 percében 12-3-ra lőtt a Senators ellen, és megvolt a meccs első erőjátéka, az Amerks az első szünetre 1-0-s hátrányban ment.

Belleville sikeresen kiharcolta a saját büntetését, mielőtt kihasználta volna az emberelőnyt, amikor Lucchini kapcsolt be Leslie és Sokolov egyszeri betáplálására a jobb bedobási pont tetejéről. A lövés a keresztléc tetejéről és Dell mögé érkezett, amikor 1:30 maradt a keretben.

A második harmadban egyik csapat sem alakított ki sok támadóhelyzetet, mígnem a két klub 1:55-ös különbséggel gólt váltott az erőjáték során.

A Rochester találata alapján Laaksonen csípte le a jobb pontot, és a háló mögött parkolt Merschnek adta a korongot. Amint kilépett a ketrec elé, küldött egy ráncos passzt Quinnnek a távoli körnél. Az újonc kevés időt vesztegetett, amikor lövésbe lépett, és a periódus 15:27-es állásánál megverte Sogaard-ot, így egyenlített a meccsen.

Belleville 55 másodperccel később ismét megszerezte a vezetést, amikor Jarventie a saját erőjátékát irányította 16:22-nél Lucchini és Leslie előtt.

A 2-1 az utolsó játékrész 67. másodpercéig maradt, amikor Jankowski megszerezte első gólját a szezonban.

A Senators ismét válaszolt a következő váltásban, de Rochester pár gólt szerzett, ezzel befejezve a 4-3-as győzelmet.

A JÁTÉK KIEMELKEDŐI:

A netflix nem működik chrome 2017-en

Az Amerks zsinórban négy győzelmet aratott november 5-én, pénteken, amikor az északi osztály riválisát, a Toronto Marliest fogadják 19:05-kor. a Blue Cross Arénában. A mérkőzés a második lesz a két csapat hat tervezett találkozója közül, és a The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, valamint az AHLTV is szeretettel fogadja majd.