Az AFC-vezető Bills a Jets elleni győzelemmel négyre növelte győzelmi sorozatát (teljes tudósítás)

Az AFC-első Buffalo Bills (10-3) a New York Jets (7-6) elleni 20-12-es győzelmével négyre hosszabbította győzelmi sorozatát egy havas vasárnap délután a Highmark Stadionban. A Buffalo zsinórban negyedik szezonban nyert 10 meccset.

Csúnya első félidő volt, mert a második negyed végéig mindegyik csapat puntot cserélt, amikor Josh Allen Dawson Knox-szal 24 yardos touchdownt ért el, megtörte a gól nélküli döntetlent, és a félidőben 7-0-ra vezetett a Buffalo.

A pontozás felerősödött, amikor a Jets egyenlített a második félidőben. A Bills azonban gyorsan visszaszerezte a vezetést Allen ötyardos touchdown-futása során. Később, a harmadik negyedben Tyler Bass 38 yardos mezőnygólt lőtt, így 17-7-re növelte a Buffalo előnyét az utolsó keretben.

A Bills a negyedik negyed elején növelte előnyét, amikor Bass újabb mezőnygólt, egy 49 yardos gólt lőtt, így 20-7 lett. A New York blokkolt egy punt, aminek eredménye egy safety, és mezőnygólt rúgott, de a Buffalo kitartott és bebiztosította a győzelmet.