BOYS KOSÁRlabda: Victor legyőzi a Niagara-vízesést, hogy bejusson a NYS Final Fourba

A Victor Blue Devils lett a negyedik Section V csapat, amely bejutott a New York State Final Fourba.

Victor (21-3) 66-59-re legyőzte a Niagara Falls Wolverines-t (21-3), szombat este a Rush-Henrietta High Schoolban.

A Blue Devils 10 pontos előnyt tartott a félidőben, de a Niagara-vízesés elrohant, és bevágta a vezetést, így kétpontos játék lett az utolsó nyolc percben. Victor azonban a negyedik negyedben 23-18-ra felülmúlta a Wolverines csapatát, ezzel bebiztosította a győzelmet.

Griffen Hopkins meccscsúcsot szerzett 21 ponttal, így két számjegyű három Blue Devils vezet. Nick Leonard 15 pontot jegyzett, Garrett Clarr pedig 13-at.

Victor jövő pénteken Brentwooddal (XI.) mérkőzik meg a Glens Falls-i Cool Insuring Arénában. Tipoff 14:45-re várható.