Az ER/Gananda 39-18-ra kikap Chenango Forks ellen az állami elődöntőben

Fotó: Marquel Slaughter

Az East Rochester/Gananda Bombers (12-1) 38-19-es végeredménnyel kikapott a Chenango Forks Blue Devilstől (11-1) a hideg és havas C osztályú elődöntőben szombat délután a Cicero-North Syracuse High Schoolban. .

A Chenango játékosát, Zander Arnoldot egyszerűen nem lehetett megállítani, mivel négy touchdownt szerzett, és egy interceptiont jegyzett, így a Blue Devils az elmúlt kilenc évben a hetedik állami bajnoki mérkőzéséhez vezette.

Arnold négy touchdownjából három az első félidőben történt, és Chenango Forks 21-0-ra vezetett a második negyed közepén.

Az ER/Gananda végül közvetlenül a félidő előtt bekerült a táblába, és Chenango Forks 21-6-ra vezetett a szünetben.

A második félidőt a Bombers egy touchdownnal nyitotta, így 21-12-re csökkentette a Blue Devils előnyét, majd a harmadik negyedben gól nélkül tartotta Chenango Forks-t. Ez azonban olyan közel volt, amennyire csak lehetett. Chenango Forks a negyedik negyedben 18-6-ra múlta felül az ER/Ganandát, így elhúzott a győzelemért.

Chenango Forks továbblép a Schuylerville ellen a C osztályú állami bajnokságban péntek este a Carrier Dome-ban, Syracuse-ban.