A Hobart férfi lacrosse hosszabbításban a Saint Joseph's ellen esik ki, 13-12-re

A Hobart College junior középpályása, Derrek Madonna pályafutása csúcsát jelentő hat pontot produkált, de a Saint Joseph's University veretlen maradt a Northeast Conference játékában, és a hosszabbításban 13-12-re nyert. A másodéves támadó, Levi Anderson 1:28 arányban szerezte meg a meccs győztesét a hosszabbításban.

Madonna mindössze öt lövéssel karriercsúcsát lőtte, négy gólt szerzett, a gólpasszok terén pedig pályacsúcsát páros segítőkkel mérte össze. A rangidős támadók, Tommy Mott három pontot jegyzett két gól és egy gólpassz mellett. A rangidős bedobás-specialista, Drew Blanchard jól tartotta magát a Hawks ifjabb Zach Cole-jával szemben, aki a bedobások közel 70%-át megnyerve lépett pályára. Blanchard 13 a 23-ból csapatcsúcsot szerzett hat földlabdával. A rangidős védő, Sam Mueller pályafutása csúcsát három okozta elbukással érte el. A másodéves kapus, Kevin Holtby 15 védést mutatott be.

A rangidős középpályás, Evan Campbell és a másodéves támadó, Matt Bohmer négy-négy ponttal vezette az SJU-t. Anderson mesterhármassal végzett. Cole a 28-ból 14-et ért el az X-en egy csapatcsúcsot elérő hat földlabdával. Az idősebb Tucker Almany 10 védést mutatott be.

A junior középpályás, Bradley Simas megszerezte a szezon hetedik gólját Madonna gólpasszából, kevesebb mint hét perccel a vége előtt, így 12-10-re vezetett a Hobart. Cole megnyerte az ezt követő bedobást, és az idősebb, hosszú bottal rendelkező középpályás, Liam Hare mindössze 12 másodperccel később megszerezte első gólját a szezonban.