A RIT támadója, Carter Wilkie a hét újonca Atlantic Hockey-t választotta

Automatikus vázlatFotó: Erin Percy

A RIT újonca támadója, Carter Wilkie hétfőn megszerezte ötödik atlanti jégkorong-újonca kitüntetését.

Wilkie azután nyerte el a díjat, hogy a múlt héten segítette a Tigers csapatát egy Atlantic Hockey-söprésben, amikor meglátogatta a Szent Keresztet. A pénteki, 3-2-re megnyert meccs harmadik harmadában megszerezte a meccs-győztes gólt, majd a szombati 4-3-as döntésnél gólpasszt adott. Wilkie összesen 13 bedobási győzelmet aratott, ebből nyolcat a szombati viadalon, valamint két blokkolt lövést.

Carter jelenleg hat góllal holtversenyben az ötödik helyen áll az újoncok között, és 10 ponttal holtversenyben a 10. helyen áll.

A RIT (7-5-2, 5-3-2 AHA) Princetonba utazik pár meccsre ezen a pénteken és szombaton (nov. 26-27.) és 19:00-kor. mindkét éjszaka. A játékok az ESPN+-on, valamint az Egyesült Államokon kívül a Stretch Interneten is megtekinthetők.