A RIT-től Kolby Mathews, Carter Wilkie hetente Atlantic Hockey kitüntetést kap

A 10 legjobb luxusóramárka

A RIT ifjabb Kolby Matthews lett az Atlantic Hockey hét kapusa, míg a friss támadó, Carter Wilkie a hét újonca lett.

Matthews 25 védést mutatott be a pénteki, 4-3-ra megnyert Army meccsen, majd pályafutása csúcsán 40 védést szerzett, hogy megőrizze a szombati 2-2-es döntetlent a Black Knights ellen. A szombati meccs harmadik harmadában mind a 14 lövést leállította, hogy kényszerítse az OT-t.

Wilkie megszerezte első egyetemi gólját a pénteki győzelmen, majd szombaton megadta első gólpasszát egy Tiger pulóverben. Összesen 21 bedobógyőzelmet aratott, ebből 12-t a szombati meccsen – az egyiket közvetlenül az újonc támadó, Grady Hobbs kapta, aki egyszer a bedobókör tetejéről jutott, így 2-0-ra vezet a RIT az első harmadban. .

A tervek szerint a RIT ezen a szombaton (október 16.) fogadja a St. Lawrence-t az éves Brick City Weekend játékon a Blue Cross Arénában Rochester belvárosában. A szembenézés időpontja 19:05.