A RIT legyőzi a St. Lawrence-t 2-1-re

test méregtelenítés drogteszthez

A RIT rangidős támadója, Will Calverley szerezte a harmadik játékrészben győztes gólt a rangidős támadó, Kobe Walker által okozott labdaváltásból, és ezzel a Tigers 2-1-re vezette a St. Lawrence-et a Blue Crossban megrendezett éves Brick City Homecoming and Family Weekend meccsen. Aréna.

Doboz pontszám

HOGYAN TÖRTÉNT

Jordan Steinmetz 14:37-nél az első harmadból egy lövésnél a táblára tette St. Lawrence-t.

A RIT 9:23-mal egyenlített a második játékrészben, miután a rangidős támadó, Jake Joffe befejezte a másodéves védő, Aiden Hansen-Bukata beadását.

A Tigers 14:25-tel megszerezte a vezetést a harmadik játékrészből, miután Walker leütötte a Saints hárítási kísérletét Calverley ellen a mindent eldöntő gólt hozó résben.

visszafizetjük-e az ingerellenőrzést

JÁTÉK MEGJEGYZÉSEK

A RIT junior kapusa, Kolby Matthews összesen 32 védést ért el, ebből hármat az utolsó percben, amikor a Saints 6 az 5 ellen korcsolyázott.

A rangidős támadó, Nick Bruce a harmadik gólpasszt jegyezte meg ennyi meccsen egy segítővel Joffe kapujában. A másodéves védő, Aidan Hansen-Bukata a szezonbeli második gólpasszát is megszerezte.

A St. Lawrence 63-52-es lövéselőnnyel fejezte be a meccset.

A RIT összesen 17 blokkolt lövést ért el, ebből hetet a rangidős védő Dan Willett és hármat a junior védő, Ryan Nicholson.

2021-es gyermekek utáni adókedvezmény

MI A KÖVETKEZŐ LÉPÉS

A RIT ezen a csütörtökön és pénteken (október 21-22) két meccsre indul a Notre Dame-ba. A visszavágót 19:30-ra tervezik. mindkét éjszaka.