A Rochester Red Wings öt hazai futást lőtt a Worcester elleni győzelem során

legjobb vény nélkül kapható gyógyszer

A Red Wings öt hazai futást ért el a Worcester Red Sox 18-5-ös dobása felé, szerda este a Polar Parkban.

Daniel Palka két hazai futást ért el, Luis Garcia öt futásban vezetett, Huberto Arteaga pedig négy találatot, három futást és három RBI-t gyűjtött, hogy felgyorsítsa a támadást a Wingsnek.

A kezdőcsapatban minden Red Wingnek volt legalább egy találata, a SEVEN-nek pedig több találatos éjszakája volt.

A Rochester (8-18), aki egy 22 inningen át tartó, gól nélküli szárazon lépett be a sorozatba, 24 futást ért el a sorozat első két meccsén.

Garcia a második játékrészben egy három futással tartó hazai góllal kezdte a dolgokat, így a Wings 4-0-ra vezetett.

a nyugdíjkorhatár 60 évre csökkentése

Miután Worcester félbevágta az előnyt a második játékrész végén, Brandon Snyder megszerezte a harmadik hazai gólját a szezonban – egy két futamú lövéssel 6-2-re vezetett a Wings.

Palka éjszakai első hazai gólja a negyedik játékrészben 9-2-re alakított. Az éjszakai második házijátékos egy inning később egy hét futásból álló ötödik keretet zárt le, és 16-3-ra hozta az eredményt.

A Wings forrón tartja az ütőket csütörtök este a sorozat harmadik játékában.