A Rochester Red Wings kettős fejjel osztozott a Lehigh Valley-vel

A Red Wings és a Lehigh Valley IronPigs kettős gólt osztott meg csütörtök este a Frontier Fielden.

A Rochester az első meccset 6-2-re vezette Keibert Ruiz négy találata mögött, de nyolc inning alatt 4-3-ra eldobta az éjszakai kupát.

Miután a nyitányban 2-0-ra alulmaradtak, a Plates egy három futamos harmadik játékrészben átvette az irányítást, amelyet a dobó Josh Rogers RBI-egyesével zártak.

Rogers (6-6) a dombon nyerte meg a nyitójátékot, és mindössze két futást engedett öt inning alatt öt leütéssel.

Ruiz három duplázott az első játékban, és a hatodik játékrészben páros futást végzett, hogy elérhetetlenné tegye a játékot.

Brandon Snyder vitte a lendületet a második meccsre egy első játékrészben, két futással járó házijátékkal, ezzel a korai vezetést hozva a Plates-re.

Az IronPigs a negyedik játékrészben kettőt játszott, így 3-3-ra kiegyenlítette a meccset, és mindaddig maradt, amíg a nyolcadik szakaszban át nem löktek egy olyan futást, amelyet a Plates nem tudott elérni.

Ennek az egyhetes hatmeccses sorozatnak a negyedik meccse péntek este lesz a Frontier Fieldben.