A Syracuse Mets sorozatnyitója a Bisons ellen, 7-3

A Syracuse Mets 7-3-ra elveszítette a sorozat nyitányát a Buffalo Bisons ellen szerda este az NBT Bank Stadionban egy öt hazai futásból álló meccsen. A hazaiak egyike a Syracuse harmadik alapembere, Mark Vientos ütőjéről esett le az első játékrészben, így az első kilenc Triple-A meccsen három hazai ütést ért el. A vereséggel a metsek 3-3-ra jutottak a Triple-A Final Stretch-ben, míg a Bisons 5-1-re javított.

A Buffalo (76-47) négy futást végzett az első játékrész elején. Otto Lopez ütött egy kiütést, majd Kevin Smith egy RBI duplát ütött, így 1-0-ra vezetett Bisons. Gregory Polanco egyetlen góllal követte, Smith góljával növelte az előnyt 2-0-ra. Tyler White ekkor lépett közbe, és egy két futamú hazai gólt ütött, ezzel 4-0-ra vezette a Buffalo-t.

A Syracuse (50-72-1) egy Vientos szóló hazafutásának köszönhetően került a táblára az első végén. Harmadik Triple-A hazai futása 4-1-re végzett úgy, hogy Buffalo még mindig az élen.

A Bölények a harmad elején még egy futást tettek hozzá, amikor Smith egyedüli hazai futást ért el, így Buffalo ismét négy futással vezetett 5-1-re.

A metsek a harmad végén felére csökkentették a hátrányt. Martin Cervenka levezető sétát végzett. Mark Payton ezután egy két futású homert robbantott le a jobb oldali vonalon, így Syracuse kettőn belülre került, 5-3 Bisons.

A Buffalo azonban újabb hazai pályát ütött, ezúttal az ötödik élén. Lopez egy kikapott duplát ért el. Kevin Smith ezután a második játékrészben földelt ki, de Polanco egy két futamú hazai góllal követte, így 7-3-ra vezet a Buffalo.

A metsek üde színfoltja a bullpen volt, amely négy gól nélküli inninget ért el. Robert Gsellman a Major League rehabilitációs megbízatása során egy gól nélküli hatodik helyen végzett. Yeizo Campos egy gól nélküli hetedikkel követte, Akeem Bostick pedig nem engedte be a nyolcadik és a kilencedik helyet.

A Syracuse és a Buffalo csütörtökön visszatér az NBT Bank Stadionba az ötmeccses sorozat második meccsére. A Mets év kispályás bedobója, Adam Oller jobbátlövő, a Buffalo balátlövője, Nick Allgeyer ellen veszi be a Syracuse-ba. Az első fellépés időpontja 18:35.