A Syracuse Mets a Buffalo Bisons ellen esik az esőtől lerövidített játékban

Az ötödik játékrész hat menetes alja elég volt ahhoz, hogy a Buffalo Bisons 6-4-re győzött a Syracuse Mets ellen csütörtök este a Sahlen Fielden. A mérkőzést a hatodik játékrész elején egy kihagyással hívták ki, mert az eső miatt nem volt biztonságos a pálya.

A Syracuse (42-66) először került a táblára Cheslor Cuthbert szóló hazafutásának köszönhetően a második játékrész végén, amivel 1-0-ra vezettek a Mets.

A Buffalo (67-41) küzdött támadásban, köszönhetően a Syracuse kezdődobójának, Josh Walkernek a négy csodálatos inningnek a dombon. A 26 éves játékos az első négy inningben nem engedett találatot a dombon, és csak egy sétát engedélyezett, Walker azonban bajba került az ötödik játékrész alján.

A Bölények végül az ötödikben eljutottak Walkerhez. Négy gól nélküli inning után Walker egy gólt adott Christian Colónnak, így vezette az ötödiket. Logan Warmoth egy továbbjutó, két futamú hazai góllal 2-1-re vezetett a Bisons csapatának. Rodrigo Vigil ezután elindult, Reggie Pruitt pedig kiszemelt. Miután a Forrest Wall leállt, Otto Lopez egy futamot ütött, és megszerezte a Vigilt, és kettőre növelte a Buffalo előnyét 3-1-re. Tyler White három menetes hazai futással 6-1-re hozta a Buffalo-t.

A metsek a hatodik elején válaszoltak. José Peraza beütött egy vezető kislemezt. Josê Martinez duplázott, így a második és a harmadik bázisra helyezte a futókat. Travis Blankenhorn egy három futamú homer-ral követte, és 6-4 Bisons-ra hozta a Syracuse-t kettőn belül. Két ütővel később, amikor Buffalo pályacserét végzett, erős eső kezdett esni, és a ponyvát a pályára tették.

Késés után megállapították, hogy a pályán nem lehet biztonságosan játszani, és a meccset korán befejezték, a Buffalo megnyerte a győzelmet.

A Mets and Bisons pénteken visszatér a Sahlen Fieldre a hatmeccses sorozat negyedik meccsére. Az első fellépés időpontja 18:05.