A Syracuse Mets meccse a Rochesterrel döntetlennel végződik

A Duel of the Dishes sorozat harmadik meccse a Syracuse Salt Potatoes és a Rochester Plates között az eső miatt korán befejeződött, a meccs hét inning után 3-3-ra döntetlen volt. David Thompson a hetedik játékrész utolsó szakaszában két kihagyással döntetlent ért el, két futott hazai futást, így 3-3 lett. Mindkét csapat nyert egy meccset és döntetlent játszott az Ételek párbaja sorozatban, de mivel Syracuse futási különbsége +1 a három edénypárbaj meccsen, a Salt Potatoes nyeri a döntetlent és a nyolc láb magas Golden Fork trófeát. Szirakuzában marad. A meccs döntetlen, mert a Syracuse és a Rochester nem játszik újra ebben a szezonban.

A Rochester (43-55-1) a harmadik játékrész elején szerzett vezetést. Andrew Stevenson beütött egy kislemezt, majd Daniel Palka kiütött. Jake Noll egy két futamú hazai góllal 2-0-ra vezette a Plates-t.

Az ötödik elején Stevenson egy góllal vezetett a harmadik találatára, majd Palka sétált. Miután Noll kikapott, Mike Ford letépte az RBI-t az első bázisvonalon, így Stevensont megszerezte, és 3-0-ra hozta az állást.

A Syracuse (39-60-1) a hatodik alján szerezte meg első futását. Wilfredo Tovar elért egy vezető kislemezt. Tovar feljutott a második bázisra egy Mason Williams áldozati köteggel. David Rodriguez egy góllal követte, Tovar góljával kettőre csökkentette a hátrányt, 3-1.

A hetedik alján Albert Almora Jr. ütött egyet. Két ütéssel később, amikor villám csapott be a stadionon túlra, Thompson egy döntetlent hozott a parkra, és két ütéssel átment a bal oldali pálya falán, 3-3-ra feldobta a meccset. Miután Travis Blankenhornt a harmadik kihagyásra visszavonták, a ponyvát a pályára tették, és 40 perccel később az eső miatt kiírták a meccset, ami befejezett játékot hozott.

masszázsterápiás iskolák ny

Ezzel a 13 meccsből álló lelátóval Syracuse számára készült, a metseknek most szabadnapjuk van hétfőn, mielőtt elindulnának egy 12 meccsből álló országúti kirándulásra, amely kedden este 19:05-kor kezdődik Lehigh Valley-ben. első pályán az Iron Pigs ellen.