A Syracuse Mets hat futást szerez a kilencedik helyen, a Scranton/Wilkes-Barre ellen bukott az extrákban

A Syracuse Mets szörnyű rangadót hozott össze a kilencedik alján, miután hat futam után kiegyenlítette a meccset, de tíz inning alatt 9-8-ra kikapott a Scranton/Wilkes-Barre RailRiders ellen szerda este az NBT Bankban. Stádium.

A Syracuse (24-49) a kilencedik aljára ment be 8-2-re. A rally azzal kezdődött, hogy Drew Jackson egy-egy sétát tett. Mason Williams ezután kiszemelt, így Jackson a harmadik bázisra lép. Cervenka egy RBI-singlivel követte, így 8-3-ra hozta a RailRiders-t, a Williams pedig a harmadik helyre került. Albert Almora Jr. zsinórban háromszor szépített, Williams góljával négyre csökkentette a hátrányt, 8-4-re. Mark Payton ezután elindult, hogy betöltse a bázisokat. Wilfredo Tovarral a Scranton/Wilkes-Barre dobója, Braden Bristo vad ütést dobott, így Cervenka hazatérhetett, és 8-5-re játszott, miközben Almora és Payton a harmadik bázisra és a másodikra ​​lépett előre. Miután Tovar a mezőnyjátékos választására alapozott, Mazeika ismét elindult, hogy betöltse a bázist. Cheslor Cuthbert egy döntetlen, három menetes duplával követte, így nyolcnál döntetlen lett. Travis Blankenhorn kiütése után extrákba ment a játék.

buffalo bills edzői stáb 2015

A Scranton/Wlkes-Barre (46-24) visszavette a vezetést a tizedik elején. Amikor Brandon Wagner a második bázison kezdte a keretet, Cristian Perez áldozati buntot fektetett le, ezzel Wagnert a harmadik helyre tette. Thomas Milone egy kirúgással az asztalnál volt, a Mets dobója, Tom Windle vad dobást dobott, Wagner pedig gólt szerzett, ezzel 9-8-ra vezetve a Scranton/Wilkes-Barre csapatát.

A tizedik alján Blankenhorn indult másodikként. Jackson egy áldozattal a harmadik helyre juttatta, de a RailRiders tehermentesítője, Nick Greene visszavonult Williamst és Chance Siscót, hogy véget vessen a meccsnek.

Scranton/Wilkes-Barre volt az, aki először talált be ezen a meccsen az első két futással. Milone és Andrew Velazquez egyesével vezetett, majd Socrates Brito és Armando Alvarez RBI-egyessel ütötte a pályát, így a RailRiders 2-0-ra vezet.

A Scranton/Wilkes-Barre növelte előnyét a harmadikban Brito szóló hazafutásával, 3-0-ra.

A Syracuse a harmad alján került a táblára. Payton egy kiállást dolgozott ki, és egy vad pálya a második bázisra vitte. Tovar RBI duplájával kettőre csökkentette a hátrányt, 3-1.

A negyedik végén Wagner egy sétával vezetett a Scranton/Wilkes-Barre számára. Miután Perez kirepült, Milone kiszemelt. Velazquez két menetes duplával követte, így 5-1-re vezet a RailRiders. Brito ezután elindult, Alvarez pedig két futóval a tányérhoz érkezett. A Syracuse bedobója, Andrew Mitchell vad dobást hajtott végre, miközben Velazquez és Brito kettős labdaszerzést hajtott végre, és ennek eredményeként Velazuez 6-1-es vezetést szerzett a RailRidersnek, amikor Brito a harmadik bázisra lépett. Alvarez egy RBI-duplázással 7-1-re alakította a Scranton/Wilkes-Barre-t.

A hatodik alján Martin Cervenka szóló hazai futást ért el, így 7-2-re alakította az eredményt, miközben Scranton/Wilkes-Barre még mindig az élen.

A RailRiders egy biztosítási futamot egészített ki a kilencedik tetején. Matt Pita szóló lövéssel 8-2-re vezetett a Scranton/Wilkes-Barre előtt a kilencedik helyen álló Syracuse rangadó előtt.

eszköz nem akarom, csak szükségem van rá

A Mets és a RailRiders csütörtök este visszatér az NBT Bank Stadionba a sorozat harmadik meccsére. A balkezes Josh Walker indul Syracuse-ban. Az első fellépés 18:35-kor lesz. és a kapuk 5:30-kor nyitnak.