A Syracuse Mets kettős fejlécet osztott a Scranton/Wilkes-Barre csapattal

A Syracuse Mets és a Scranton/Wlkes-Barre RailRiders megosztott egy szombat esti kettős gólt, és a Mets legyőzte a késői hátrányt, és nyolc inning alatt 6-5-re megnyerte az első meccset. A második játékban egy dobópárbaj a RailRiders 1-0-s győzelmével ért véget, így a metsek megkapták a szezon első kiesését.

Az első meccsben a Syracuse (18-40) szerzett gólt az első játékrész tetején végzett futással. J.D. Davis két kiesésével ellentétes mezőnyből indult haza, ez volt MLB-rehab feladatának második homerja, így a Mets korán 1-0-ra vezetett.

A Scranton/Wilkes-Barre (37-19) a második játékrészben nagy alul vágott vissza. Greg Allen és Armando Alvarez egymás után talált be egy-egy kislemezt. Rob Brantly ezután sétát rajzolt, hogy betöltse az alapokat. Kyle Holder egy alapokkal megterhelt sétával hozta haza a RailRiders első futamát, és 1-1-re hozta az eredményt. Andrew Velazquez ezután a tányérhoz érkezett, és két menetes duplával szállított, így 3-1-re nőtt az előny. Miután Hoy Park sétált, Estevan Florial egy áldozati lécet ütött be, és megszerezte Holdert, és lezárta a RailRiders négy menetes inningjét, miközben Scranton/Wilkes-Barre 4-1-re vezetett.

A Mets a negyedikben visszajött. Davis levezető sétát húzott, Patrick Mazeika pedig singgel követte. Ezt követően Brandon Drury egyet tépett a bal oldalon, Davis gólját szerezte, és kettőre csökkentette a Syracuse hátrányát, 4-2. Miután Chance Sisco elment, Wilfredo Tovar egy-bal oldali vonallal beívelte Mazeikát, a bal oldali védő, Ryan LaMarre pedig megbotozta a labdát, így Drury is gólt szerzett, amikor a Syracuse kiegyenlítette a meccset 4-4-re.

A Scranton/Wilkes-Barre visszaszerezte a vezetést az ötödik játékrészben, amikor Estevan Florial szóló hazai futással 5-4-re alakította a RailRiders-t.

Ez volt az utolsó futam, amit a Syracuse kezdője, Vance Worley megengedhetett egy durva harmadik játékrész után. A 33 éves játékos végül öt és kétharmados inning-ig jutott, és hét találatból öt futást engedett meg, miközben négyet sétált és kettőt kiütött. Worley 101-et dobott.

A metsek a hatodik élén válaszoltak, és egy Sisco vezető kislemezzel kezdtek. Amíg Tovar a táblánál volt, egy dobás az elsőhöz képest kidöntötte Armando Alvarez kesztyűjét, és lehetővé tette Sisco számára, hogy továbbjusson a második bázisra. Siscót César Puello szorongatta. Tovar a második helyre került, Puello pedig a harmadik helyre. Miután Orlando Calixte sétált, Drew Jackson RBI-t ért el, Puello gólját szerezte, és ismét kiegyenlített 5-5-re.

A hét inningből álló játék az extra inningbe kerülne, ahol Khalil Lee a második bázis második helyezettjeként kezdett a nyolcad élén. Drury elért egy vezető kislemezt, Lee pedig a harmadik helyre lépett előre. Martin Cervenka kettős játékba torkollott, de Lee gólt szerzett, és 6-5-re vezetett Syracuse-hoz.

A nyolcad végén Trey Cobb egy újabb inningre lépett ki, miután a hatodikban rögzített egyet, és egy gól nélküli hetedet dobott. A jobbszélső kiütötte Holdert, és egy kiugrással visszavonta Velazquezt. Tom Windle ekkor kijött a bikakarámból, hogy Syracuse szembeszálljon Parkkal. Socrates Brito, a második szabadfutó, a harmadik helyen végzett. és a döntetlent a harmadik helyre tenni, de Tom Windle leütötte Parkot a meccs döntőjéért, miközben a metsek megszerezték a duplafejesek egyikét, 6-5. Ez volt a második olyan meccs zsinórban, amelyen a Syracuse extra inningben nyert.

A második meccsen a Syracuse-i Akeem Bostick és a Scranton/Wilkes-Barre Matt Krook párharcot vívott. Bostick öt inninget dobott egy futott baseballból, négyet ütött ki, Krook pedig öt gól nélküli inninget, így csak egy ütés ütött ki egy ütőt.

Miután Bostick zsinórban négy nullát mutatott be, hogy elkezdje az éjszakát, a RailRiders végül az ötödik rajt alján futott át. Max McDowell duplájával vezetett, Brandon Wagner pedig egyetlen bal oldali mezőnnyel hozta haza McDowellt, így 1-0 Scranton/Wilkes-Barre.

Syracuse életjeleket mutatott magáról az első hatodik helyen, miután Jackson kislemeze volt. Cameron Maybin azonban később egy inning-végű kettős játékba kezdett.

késik-e az adó-visszatérítés 2015

A hetedik élén, még mindig 1-0-val a Scranton/Wilkes-Barre javára, a RailRiders tehermentesítője, Trevor Lane visszatért a második felvonásra. Két gyors kiesést követően Puello duplát ütött balra, hogy életben tartsa Syracuse-t. Cervenka azonban lendítéssel befejezte a meccset.

A Mets és a RailRiders visszatér a PNC Field Sunday-re a sorozat fináléjára. A balkezes dobó, Thomas Szapucki a Siracusa dombján lesz. A Moosic, PA első fellépése 13:05-re van beállítva.