A Syracuse Mets győzelmi sorozata megszakadt a Buffalo elleni 3-2-es vereséggel

A Syracuse Mets hárommeccses győzelmi sorozata véget ért a Buffalo Bisons kezében, miután kedd este 3-2-re elveszítették az ARM & HAMMER Parkban. A Bisons az NJ állambeli Trentonban játszik, mert a fő ligában leányvállalata, a Toronto Blue Jays ideiglenes otthonává teszi a buffalói Sahlen Fieldet.

A Buffalo (13-10) a kilencedik játékrész legvégén elsétált. A döntetlen, 2-2 után Kevin Smith egy duplával vezette le a keretet, amely éppen a harmadik bázison maradt a bal mezőn. Smith ezután a harmadik bázisra költözött Tyler White lassú földelésén a harmadikra. Cullen Large egy sétával követte, és a Forest Wallot szándékosan sétálták, hogy betöltsék az alapokat. A Mets tehermentesítője, Bradley Roney 3-2-es pályán ütötte ki Riley Adamst. Aztán Roney újabb 3-2-re nézett, ezúttal Logan Warmoth ellen. Ez a teljes létszámú pálya a 4. labdához nem jutott magasra, mivel az alapig terhelt gyaloglással Smith a harmadik helyről hazahozta a Buffalo 3-2-es győzelmét.

A Bölények az első játékrészben megszerezték a meccs első menetét Kevin Smith egyesével, így 1-0-s előnyhöz juttatták a Buffalo-t.

Egy éjszakai séta a sötétből 2020

A második játékrész elején a Syracuse (8-17) válaszolt. Khalil Lee duplával vezetett a bal oldali sarokba. Martin Cervenka egy szinglivel követte a futókat a kanyarokban. Quinn Brodey kiugrása után Nick Conti mélyen középre ütött egy labdát. A Bisons középpályása, Forrest Wall lenyűgöző elkapást hajtott végre, a falhoz ugrott, majd az első bázisra dobott, hogy megduplázza Cervenkát a beívelő dupla játékért. A kettős játék ellenére Lee bejelölte és gólt szerzett a játékban, mielőtt az első bázison a kiesést rögzítették, ami a Syracuse első futamához vezetett, és 1-1-re növelte a meccset.

Miután majdnem egy hónapot eltöltött a nagy ligákban, a Syracuse elkapója, Patrick Mazeika a legtöbbet hozta ki ma este a Triple A-ban debütált. Az első játékrész után Mazeika az ötödik helyen állt, és egy RBI-duplával a jobb mezőbe lőtt Drew Jacksont a második helyről, és ezzel megszerezte a metsek első vezetését, 2-1-re. Mazeika ezzel az RBI-val 2-4-re zárta a meccset.

A Mets azonban nem sokáig vezette. A hatodikban a korábbi Astros és Dodgers kiemelkedő játékosa, Tyler White egy áldozati lécet ütött a sekély jobb pályára, hogy hazahozza Christian Colont, és kiegyenlítse a meccset 2-2-re.

Lenyűgöző volt a Syracuse kezdő dobója, Jesús Reyes. A jobbszélső az év legjobb rajtját adta, hat inninget ment, két futást is engedélyezett, de csak egyet szerzett, miközben hármat gyalogolt és hatot ütött ki. Reyesnek ez volt az első olyan meccse ebben a szezonban, amelyen háromnál kevesebbet tudott futni.

A Syracuse offense kilenc találatot gyűjtött össze, de nyolc futót megrekedt a bázison, köztük négy versenyzőt pontszerző helyen.

a társadalombiztosítási megélhetési költségek növekedése 2020

A metsek szerdán a Bisons elleni hatmeccses sorozat második meccsén próbálnak talpra állni. Az ARM & HAMMER Park első fellépése 19:05-kor.