A Canandaigua bajnoki futballszezonja véget ért a Jamestown elleni vereség után

A Canandaigua Braves péntek este Jamestownba tartott, hogy hazai pályán mérkőzzön meg a Red Raidersrel. A két veretlen alakulat összecsapásán az éjszakai cím meccse szerepelt, mivel a tehetséges A-osztályú ellenfelek a hálaadás hétvégéjén az állami torna elődöntőjében küzdöttek. A Braves alulmaradt a játékban, és 35-14-re elbukta a küzdelmet.

A Jamestown korán 7-0-ra vezetett, de a Canandaigua megcsomózta az eredményt, amikor Ryan Gavette kiesett egy 39 yardos touchdown miatt. A bátrak folytatták a gólgyártást, miután az első negyed hét ponttal zárt, Bryan Boldrin kapusa 14-7-re növelte a Canandaiguát.

A Jamestown a második negyed közepén 14-14-re kiegyenlítette a meccset, és 21-14-re visszavette a vezetést, mielőtt az első félidő véget ért. A Braves védelme a harmadik negyed nagy részében keményen kitartott, de a Red Raiders újabb touchdownt szerzett, így a negyedik negyedben 28-14-re sikerült a meccs. A Jamestown még egy utolsó touchdownt adott a negyedik negyedben, így 35-14 lett a végeredmény. A Canandaigua az V. szakasz bajnokaként fejezi be a szezont, 10-1-es mérleggel.