Gerrit Cole, Joey Gallo vezeti a Yankees-t az Angels ellen

A Yankees kezdő rotációjától való kéthetes távolléte alatt Gerrit Cole először feleségével, Amy-vel játszott elkapással megőrizte tudását, majd továbbjutott csapattársával, Jordan Montgomery-vel végzett edzésekre, végül pedig a bikakaróba. Az ász ezalatt egyetlen találatot sem adott el, és az angyalok sem jártak sokkal jobban.

Cole kilencet ütött ki több mint 5 2/3 erős inning egy futott labdával, amikor visszatért a COVID-19 sérültlistájáról, Joey Gallo pedig egy kétfutott homer-t – a harmadik hosszú labdáját három meccsen belül – ütötte ki, miközben a Yankees megelőzte az Angelst. 2-1, egy sminkmérkőzésen hétfő este a Yankee Stadionban.

A youtube-videók nem krómozott képet mutatnak

Cole vonalán Justin Upton első játékrészének hazai labdarúgója volt az egyetlen hiba, mivel a jobbszélső mindössze két találatot engedett meg egy 90 ütés feletti gyaloglás során. Cole július 29. óta nem lépett pályára a Tropicana Fielden, és bár Cole lefogyott néhány kilót a betegség miatt, 100 mérföld/órás sebességet ért el, miközben 16 kilengést és kihagyást generált.

Gallo hazai gólja, a 29. a szezonban és a negyedik jenkiként, a jenkik egyetlen gólját a balkezes José Suareztől szerezte meg. A hatodikban Suárez mindhárom ütőjét megmentette, de a jenkik leengedték a védő Steve Cisheket a horogról, amikor Giancarlo Stanton kiütött, Luke Voit pedig dupla játékba pattant.