A Newark Pilots ikerszámlát osztott Uticával

Az Utica Brewers és a Newark Pilots kettős gólt váltott ki szerda este a Murnane Fielden. A Pilots 4-1-re nyerte a nyitómeccset, de a Brewers visszatérhetett, és megszerezte az éjszakai kupa megosztását, így a 4-1-es hátrányt eltörölve 5-4-re nyert az extra inningben. kezdő dobók egymás ellen, mint a newarki Logan Harasta (Buffalo) és az uticai Michael Messier (Bellarmine University). A Brewers a második játékrészben elsőként ütött Dan Vucovich (Szent Kereszt) áldozati lövésével. A pilóták az ötödikben megkötötték a dolgokat egy saját táskával, James Baer (Delta College) jóvoltából. Végül a hatodik helyen végleg átvették a vezetést Mark Martin (Le Moyne) RBI duplájával. Az uticai védők, Krystien Johnson-Batillan (Davenport Egyetem) és Tim Benner (Tiffin) feladtak két futást a hetedik elején, mire Vinny Martin (Iona) becsukta az ajtót, és a játékrész alján felvette a mentést, hogy biztosítsa a pilótákat. 'győzelem. Harasta megszerezte a győzelmet: hat inninget dobott egy futott labdából, miközben négy találatot adott, ötöt kiütött, és csak egyet sétált. A nagy erőfeszítések ellenére Messier veszített. Messier, aki 0,35-ös ligalegjobb ERA-val lépett be az éjszakába, két futást adott fel négy találatra, miközben hetet ütött ki, és egyet hat inning felett járt. A Brewers a 2. meccs első inningjében kezdett, Ryan Cox ( Kutztown), a legmenőbb ütőjük, az Aaron Smith-ben (Wake Forest). A Pilots három futással vágott vissza az uticai kezdő Peter Beattie-től (UC Riverside). Kyle Norman (San Francisco) egy RBI-singlivel kezdte a gólgyártást, így döntetlenre állt. Két ütővel később Mark Martin kettesben vezetett Normanban. Ezt követte egy RBI földelés az elkapó Michael Lanza (Bryant) ütőjéről. A pilóták a negyedikben még egy futással növelték az előnyt 4-1-re. Bár leütötték őket, a Brewers soha nem számolta ki magát. Az ötödik alján pedig végre elkapják a szünetet, amire annyira szükségük volt. A Brewers úgy töltötte be a bázisokat, hogy senki sem távozott, és a lehető legtöbbet hozták ki a lehetőségből. A második alapember, Brian Dudek (Buffalo) hibájának köszönhetően két futás keresztezte a táblát, így csak egy menetes labdajáték lett. Taylor Olmstead (Connecticut), a következő csatár döntetlenre állna, amikor Mason McClellanban (Charleston Southern) vezetett egy mezőnyjátékos választása szerint. A játék patthelyzetben maradt, és extra inningekbe került. A sörözők Aaron Smith egyesével kezdték a kilencedik alját. Kyle Schade (St. Andrew's University) áldozati bunkója és McClellan felbukkanása után Cox megpróbálta a hős lenni. Cox egy hosszú és magasba tornyosuló fly labdát ütött a jobb mezőbe Vinny Martin mellett, de a labdát Blake Valley (San Francisco) elejtette, így Jared Baldinelli (St. Bonaventure) szerezte meg a győztes futamot. Ezzel a Brewers megszerezné a második sétabeli győzelmét ennyi éjszaka alatt. Ez is csak fél játékkal hátráltatta őket a pilótáktól a harmadik helyért a szoros nyugati divízió versenyében. Kent Axcell (Ohio állam), aki egy tökéletes kilencedik játékrészben dolgozott, megnyerte az Uticát, míg Bret Viola (Stevens) a Newark ellen szenvedett vereséget. A Brewers (12-17) csütörtök este utazik Little Fallsba, hogy összecsapjon a rivális Mohawk Valley DiamondDawgs a következő megmérettetésükre 18 óra 35 perckor. Ami a Newark Pilots (12-16) csapatát illeti, ők is akcióba lépnek csütörtök este, ugyanis 19:05-re a Victor RailRiders csapatát látják vendégül. játszma, meccs.