A State College megszakította a Doubleday négy meccses győzelmi sorozatát; Gumimérkőzés vasárnap este

Az Auburn Doubledays (6-8) számára a második játékrész öt menetes alja bizonyult a megfejtő pontnak, mivel szombat este 8-3-ra kikapott a State College Spikestől (10-5) a Medlar Fielden. Jake Alu 2-3-ra elhúzott egy RBI-vel és egy futással a vereségben, amely megszakította az Auburn négymeccses győzelmi sorozatát.

A Spikes a második játékrész végén nyitotta meg a gólt az auburni kezdő RHP Pedro Gonzalez ellen. Matt Duce eggyel a keretben küldött egyet a középpályára. Miután egy Andrew Warner-egyszer az első és a második helyre tette a futókat, a State College bal oldali pályása, Dariel Gomez duplán jobbra dobta a mezőnyt, ezzel Duce gólt szerzett a harmadik helyről, Warner pedig a harmadik helyre. Martin Figueroa egy belső kislemeze töltötte be az alapokat Jonatan Machado számára. A Spikes középpályása egy dupla labdát pofozott az Auburn második alapemberének, Jake Alunak. Az egykori Boston College Eagle a második helyen végzett, de sorozatban a második este a shortstop Jose Sanchez rosszul kezelte a labdát az átigazoláskor, ami lehetővé tette Warnernek, hogy hazavágjon, Gomez pedig feljött a harmadik helyre.

A játékrész következő ütője Moises Castillot látta a tányért. Az ütő kilencedik pályáján Castillo forró lövéssel küldött földlabdát Jack Dunnnak a harmadik bázison. Az északnyugati öregdiák nem tudta felvenni a labdát a fonákján, és az a sekély bal oldalra siklott. Gomez gólt szerzett a játék során, míg Machado a harmadik helyre, Castillo pedig a második helyre lépett előre. A támadás folytatódott egy Carlos Soto sorhajtással a jobb mezőn, Machado és Castillo góljával, és Gonzalez számára a nap végét.

Mivel LHP Evan Lee volt az első kar az Auburn karámból, a játékrész kilencedik ütője, Pedro Pages elérte Dunn újabb hibáját, de Lee rávette Brylie Ware-t, hogy kiugorjon az első alapember Anthony Peronihoz, aki rossz területen volt, hogy véget vessen. a játékrészben, és megtartja a State College vezetését mindössze 5-0-ra.

A Doubledayek visszajutottak a harmad élére LHP Connor Thomas ellen. Alu és Peroni egymás utáni egyesével vezették a játékrészt, és Rafael Bautista pályán a második, illetve a harmadik helyre jutottak. A következő ütőben Sanchez a Castillo ellen kötött ki rövid ugrásnál, de a játék elég jó volt ahhoz, hogy Alu hazaszáguldjon, megszerezze Auburn első futamát, és 5-1-re csökkentse a különbséget Spikes.

A State College azonban nem végzett a másodikban, és a harmadikban növelné előnyét. Duce rövid időn belül egy belső kislemezzel vezette a dolgokat Sancheznek. A Warner kirepülése után Gomez balra jelölt ki. Figueroa ugyanezt tette a következő játékban, így Duce megszerezte a meccs hatodik Spikes-futását. A Machado-séta megtöltötte a bázisokat, és Castillo-ütés után Soto szabadpasszt húzott, hogy egy újabb futásban kényszerítse ki, miközben Gomez hazafelé ügetett a State College 7-1-es vezetéséhez.

hogyan jósolja meg a gazdák almanachja az időjárást

Auburn közelebb lépett a következő fél játékrészben. Miután Andrew Pratt sztrájkja beindította a dolgokat, Jeremy Ydens egy duplát vágott be a mély középpályára. Az egykori UCLA Bruin a harmadik helyre lépett előre egy Jake Randa jobbra röptében. Dunnt aztán ütés érte, mire Alu egyet a bal oldalra pofozott, ezzel Ydenst a második helyre emelte, és 7-2-re csökkentette a State College előnyét.

Az örökkévaló bélyegek mindig jók

Több biztosítási futam érkezett a Spikes-nek a hetedikben Bobby Milacki ellen. Miután visszavonta az első ütőt, Milacki duplázott Duce-nak. Warner és Gomez egy ütéssel, illetve egy sétával követte Figueroa táskáját, aki egy line-drive kislemezt ütött középre, és megszerezte Duce-t. Milacki dupla játékot indukált Machadotól, hogy véget vessen a keretnek, és megterhelje a bázisokat, de a Spikes megszerezte a legnagyobb vezetést a meccsen 8-2-vel.

Auburn robajjal ment ki a kilencedik tetején. Fabian Blancóval a State College dombon állva Randa áthajtotta első profi hazai pályáját a jobb középső pálya kerítésén. Később a játékrészben a DDays két futót juttatott gólhelyzetbe, mielőtt Blanco kiütötte Sanchezt, és 8-3-as döntővel zárta a meccset.

A Doubledays visszatérni látszik a győzelmek oszlopába a Spikes-szel 6:05-kor zajló gumimérkőzésen. Az RHP Carlos Romero megszerzi a labdát Auburn számára, szemben a State College tervezett kezdőjével, RHP Scott Politz-cal.

Hallgassa meg a vasárnap esti játékot ÉLŐBEN a LivingMaxRadio-n.

Írta: JD Raucci / Auburn Doubledays