A Syracuse Mets 5-1-re verte a Scranton/Wilkes-Barre RailRiders csapatát.

A Syracuse Mets megnyerte a 2021-es szezon utolsó országúti meccsét a Scranton/Wlkes-Barre RailRiders elleni 5-1-es győzelmével vasárnap délután a PNC Fielden. Miután a szezonsorozatot 1-12-re kezdték a RailRiders ellen, 2021-ben a metsek a legutóbbi 15 meccsükön 10-5-re nyertek a RailRiders ellen, beleértve a döntő sorozat öt meccséből hármat is.

A Scranton/Wilkes-Barre (70-52) az első játékrész végén szerezte meg a meccs első menetét. Egy kihagyással Oswaldo Cabrera egyedül futott át a jobb oldali falon, így 1-0-ra vezetett a RailRiders. A homer Cabrera harmadik hosszú labdája volt öt Triple-A meccsen belül a RailRiders-szel.

Ez volt az egyetlen, amit a Syracuse kezdő dobója, Jerad Eickhoff engedélyezett. A 31 éves játékos öt inninget dobott, négy találatot, egy futást engedélyezett, és hat ütést ütött ki. Eickhoff volt a győztes dobó, és 2021-ben 9-2-es mérlege van a Syracuse dombján.

A Syracuse (50-71-1) egyenlített a második játékrészben. Chance Sisco egy sétával vezetett, Cheslor Cuthbert pedig az első és a második bázisra helyezte a futókat. Drew Jackson ezután beállt egy mezőnyjátékos választásába, ahol Sisco a harmadik helyre lépett előre, Jackson pedig eleinte biztonságban volt, de Cuthbert kiesett a második bázison. Mason Williams egy földelést követett a második bázisig, de Sisco gólt szerzett a harmadik bázisról, így 1-1-re felgyorsult a meccs.

A harmadikban a Mets szerezte meg a vezetést. Egy kiesővel Vientos Márk a kiszemelt. Khalil Lee duplázott a fal mellett a jobb középső mezőnyben, amivel Vientos gólt szerzett, ezzel 2-1-re előnyt szerzett a metseknek.

A Syracuse az ötödikben növelte előnyét. Egy kihagyással Travis Blankenhorn egybevágott, Vientos pedig gyalogolt, így az első és a második bázisra helyezte a futókat. Két ütővel később, két kiesésével Brandon Drury három futamot indított el a bal oldali falon, így a Syracuse négy futással 5-1-re vezetett.

Mets bikakarója leállította a RailRiders-t. Jesús Reyes három gól nélküli inninget, Yeizo Campos pedig egy kilencedik gólt szerzett, amikor a Syracuse 5-1-re verte a Scranton/Wilkes-Barre-t, így megnyerte az ötmeccses sorozatot, három játszmával kettő ellen.

A Syracuse hétfőn és kedden nem indul, majd szerda este visszatér a pályára az NBT Bank Stadionban a 2021-es szezon utolsó sorozatára. A metsek ötmeccses sorozatot kezdenek a Buffalo Bisons ellen, az első pályára szerdán, 18:35-kor. Siracusában.