A Syracuse Mets 8-5-re kikap a Buffalo Bisons ellen

A Syracuse Mets három hazai futása nem volt elég, mivel a Buffalo Bisons ötmeccses sorozatból kettőt játszott, és 8-5-re nyert csütörtök este az NBT Bank Stadionban. A hazafutások közül kettőt Mark Payton, a másikat Khalil Lee biztosította.

wec tv 10 rochester ny

A Buffalo (77-47) a harmad elején futással került a táblára. Kellin Deglan gyaloglása után Mallex Smith triplázott, és Deglan góljával 1-0-ra vezet a Buffalo.

A Bölények a negyedik elején növelték előnyüket. Kevin Smith elért egy vezető kislemezt. Gregory Polanco egy RBI duplával követte, így 2-0-s Bisons előnyhöz jutott. Tyler White ezután 3-0-ra zárt egy RBI-egyesével.

A Syracuse (50-73-1) a negyedik alján vágott hátrányba. Payton a játékrészt egy szóló hazafutással vezette, így 3-1-re alakította az állást, miközben Buffalo még mindig az élen. Mark Vientos kirepülése után Lee gólt szerzett, ezzel 3-2-re hozta a metseket.

A metsek az ötödik végén szerezték meg a vezetést. David Thompson beütött egy vezető kislemezt, majd Drew Jackson és Martin Cervenka visszavonult. Thompson két kiszállóval és Paytonnal az asztalnál ellopta a második bázist. Ezután Payton követte második hazai futását a meccsben, két futásos lövéssel a jobb mezőre, így a metsek 4-3-ra előnybe kerültek.

A vezetés azonban nem tartott sokáig. A hatodik élén Tyler White egy kihagyást dolgozott ki Buffalonak. Cullen Large ezután leállt, amikor White a második helyre került. Ekkor Jake Reed kilépett a szirakuszai bikakaróból, Adam Oller helyére. Az első ütő Reed Nash Knight volt, aki RBI duplával 4-4-re kiegyenlítette a meccset. Kellin Deglan gyaloglása után Mallex Smith egy futamot ütött, Knight góljával 5-4-re vezetett a Bisons. Forrest Walllal a tányérnál Mallex Smith ellopta a második alapot. A Mets elkapójának, Martin Cervenka másodiknak dobása hibás volt, így Deglan gólt szerzett, Smith pedig harmadik lett, miközben a Buffalo 6-4-re ment fel. Ezután Reed vad ütése hazahozta Smith-t, így 7-4-re alakított Bisons.

A legjobb idő autóvásárláshoz koronavírus

Oller dobósora öt és kétharmados inning volt, négy ütéssel négy futás mellett. A Mets Minor League Év dobója négy ütést és ötöt kikapott, és a Triple-A szezonját 2,45 ERA-val fejezte be, 44 inningben, nyolc rajtnál.

piros bali kratom vs maeng da

A hetedik alján Jackson levezető sétát dolgozott ki a metseknél. Miután Cervenka és Payton kiütött, Vientos elindult. Ezután Lee rövidre ütött egy földelőt, és a buffaloi shortstop Otto Lopez dobási hibája lehetővé tette Lee számára, hogy biztonságosan elérje az első bázist, míg Vientos a harmadik bázisra ment, Jackson pedig góllal csökkentette a hátrányt két futásra, 7-5 Bisons.

Stephen Nogosek a bikakörből fantasztikus volt a metseknél. A jobbátlövő két tökéletes inninget adott a hetedikben és a nyolcadikban, miközben öt ütéssel karriercsúcsot zárt.

A Buffalo egy biztosítási sorozattal a kilencedik élén állt, amikor Mallex Smith szóló hazai futást ért el, így a Buffalo előnye háromra nőtt, 8-5.

A Mets and Bisons pénteken visszatér az NBT Bank Stadionba az ötmeccses sorozat harmadik meccsére. A Syracuse jobbátlövője, Zack Godley találkozik a Buffalo jobbátlövőjével, Bowden Francisszal. Az első fellépés időpontja 18:35.