A Syracuse Mets hatból ötöt veszít a RailRiders ellen

A Syracuse Mets öt futam után visszajött, és megszerezte a vezetést, de a Scranton/Wilkes-Barre RailRiders támadás túl sok volt, mivel a Mets 15-10-re kikapott a RailRiderstől vasárnap délután. Jake Hager 4-4-re végzett két sétával a metseknél, így ütési sorozata hat meccsre nőtt.

A Scranton/Wilkes-Barre (5-1) az első három játékrészben 5-0-ra ugrott ki. Trey Amburgey az első játékrészben egy RBI-egyszert ért el 1-0-s előnyért, Luke Voit két menetben kopogott, a másodikban duplázott, így 3-0-s előnyt szerzett, Amburgey pedig két futamot ütött a harmadikban. 5-0-s labdamenet. Amburgey hazai pályája a középső mezőnyben ütötte el a labdát. Ez csak a hetedik alkalom, hogy egy játékos olyan labdát talált el, amely megtisztította a centerpálya ütőjének szemét az NBT Bank Stadium történetében. Az utolsó Erik Kratz volt a Lehigh Valley csapatával 2011. július 16-án. A becsült távolság egy hazafutásnál legalább 450 láb.

az adóbevallás még folyamatban van

A Syracuse (1-5) a harmadik játékrész végén kezdte meg a visszatérést. A metsek csak eggyel töltötték meg a bázisokat. Wilfredo Tovar egy futamot hozott haza egy mezőnyjátékos választására, így 5-1 lett az állás. Miután egy séta újratöltötte a bázisokat, Deivy Grullon bázistisztítási duplát talált el a jobb oldali középső pálya faláról, így egyre csökkent a Scranton/Wilkes-Barre előny, 5-4.

A RailRiders 6-4-es előnyt szerzett a negyedik negyedben, és a metsek egy 6-4-es előnyre tettek szert, hogy a hátrányt egyre, 6-ra csökkentsék. -5. De a Scranton/Wilkes-Barre még egy ütést kapott, amikor Derek Dietrich 7-5-ös előnyt szerzett az ötödik játékrészben.

új gyerekek a háztömbön találkoznak és köszöntik

A metsek egészen visszajöttek, és az ötödik alján átvették a vezetést. Két outtal Drew Ferguson járt, második lett, és a harmadik helyre lépett előre a RailRiders elkapója, Rob Brantly dobáshibájával. Miután Bruce Maxwell besétált az első és a harmadik helyre, Johneshwy Fargas három futamot futott be, így Syracuse 8-7-re vezetett. A játékrész úgy folytatódott, hogy Mason Williams ütést kapott, Jake Hager pedig egyedül végzett, így a futók az első és a harmadik helyre kerültek. Egy tovari szinglivel hazahozták a Williamst, így a Mets két futamra előnyt szerzett, 9-7.

Ez az előny azonban rövid életű lenne. A RailRiders a hatodik helyen ismét megszerezte a vezetést. Egy hiba, egyszeri és séta betöltötte az alapokat. A megrakott bázisokkal végzett séta egyen belülre húzta a Scranton/Wilkes-Barre-t, 9-8. Aztán egy Socrates Brito kislemez újabb két futást hozott haza, amikor a RailRiders megszerezte a vezetést 10-9-re.

New York állam thruway pihenőhelyei

A hetedikben a Scranton/Wlkes-Barre folytatta a gólt a lapról egy Chris Gittens két-kiütéses hazai góljával, így 12-9-re sikerült a labdamenet.

A RailRiders a nyolcadikban nem lőtt gólt, de a kilencedik tetején három futással 15-9-es előnyt szereztek.

A Syracuse egy futást szerzett a kilencedik alján egy Hager-singgel, így 15-10 lett, de ez lenne a végeredmény.

A Mets hétfőn kiszáll, mielőtt Worcesterbe utazna, hogy kedden hat meccses sorozatot kezdjen a Red Sox ellen. Ez lesz az első játék a vadonatúj Polar Parkban, a Worcester Red Sox otthonában. Az első keddi fellépés időpontja 15:05.