Kihirdették a Yankees 2020-as alapszakaszának menetrendjét

A New York Yankees bejelentette a 2020-as alapszakasz 60 meccses menetrendjét.

A tervek szerint a Yankees a Major League Baseball szezon első meccsét 19:08-val játssza. Július 23-án, csütörtökön a World Series-bajnoki címvédő Washington Nationals elleni mérkőzés lesz a Nationals Parkban. A meccs lesz az első egy szezonnyitó, ötmeccses országúti kiránduláson, amely magában foglalja a washingtoni hárommeccses sorozatukat és egy kétmeccses szettet. a Philadelphiai Phillies' Citizens Bank Parkban.

A Yankees július 29-én, szerdán játssza otthoni nyitányát a Phillies ellen, az első találkozót 19:05-re tervezik. A Philadelphia elleni kétmeccses sorozatuk mellett a csapat első hazai pályáján egy hárommeccses szett is szerepel majd a Boston Red Sox ellen.

A Yankees 60 meccses menetrendjének legfontosabb részei:

• Összesen öt tanya: július 29-augusztus 2, augusztus 11-20, augusztus 28-szeptember 2, szeptember 10-17 és szeptember 25-27.
  • Hat meccs a New York Mets ellen (három meccs a Citi Fieldben, Queensben augusztus 21. és 23. között, és három meccs a Yankee Stadionban augusztus 28. és 30. között).
  • Hét hazai meccs a Boston Red Sox ellen (három meccs július 31. és augusztus 2. között és négy meccs augusztus 14. és 17. között) és három országúti meccs a Fenway Parkban (szeptember 18. és 20. között).

Összességében a 2020-as 60 meccses Yankees menetrendje összesen 40 meccset foglal magában az AL East ellenfelei ellen (10 a divízió minden egyes klubja ellen), és 20 meccset az NL East ellenfelei ellen.