A Rochester Red Wings hétmeccses vereségsorozatot szakított meg a RailRiders elleni rangadón.

Luis Garcia egy kikapott, két menetes, kilencedik inning hazai pályán futott be, és a Rochester Plates 5-3-ra győzött a Scranton/WB RailRiders ellen csütörtökön, és megszakította a hétmeccses vereség sorozatot.

A tányérok (3-12) az első játékrész után 3-0-ra alulmaradtak, de visszavágtak pár hazai futásnak és néhány látványos bullpen-munkának köszönhetően.

Ryne Harper (1 2/3 IP), Andres Machado (1 2/3 IP), T.J. McFarland (1 1/3 IP) és Justin Miller (1 IP) 5 2/3 gól nélküli inninget dobott, ami mindössze két találatot és gyaloglást tesz lehetővé 12 leütéssel.

Brandon Snyder szezonbeli második hazai futása 3-1-re csökkentette a vezetést a második játékrészben, majd Daniel Palka elrontott egyet a jobb pályafal fölött, így két ütéssel kiegyenlítette a meccset, 3-3-ra.

A hat meccsből álló szett negyedik meccse péntek este lesz a Frontier Fieldben. Az első fellépés időpontja 19:05.