A Syracuse Mets 4-2-re verte a Rochester Red Wingst

over the counter méregtelenítés a drogteszthez

A kezdő dobó Vance Worley domináns kifutása mögött a Syracuse Mets 4-2-re verte a Rochester Red Wingst vasárnap este a függetlenség napján, az elektromos NBT Bank Stadionban, 9669 szurkolóval. A Syracuse győzelme volt a harmadik a Rochester ellen az ötmeccses sorozatban, és 7-4-re javítja Syracuse rekordját a Rochester ellen ebben a szezonban.

Harmadik fellépésén a Metsnél Worley káprázatos teljesítményt nyújtott, nyolc inninget dobott egy futamú baseballból. A 33 éves játékos mindössze hat ütést és egy sétát engedett, miközben négy ütőt ütött ki a győzelem felé vezető úton.

A Syracuse (15-37) nem vesztegette az idejét, hogy felkerüljön a táblára. Az első játékrész végén Wilfredo Tovar húzott be egy kihagyást. Ezután J. D. Davis, a főbajnokság rehabátora egy duplát a jobb középső mezőnyre szakított, Tovar góljával 1-0-ra vezet a Syracuse.

A metsek a harmadikban még egy futást tettek hozzá. Tovar egy kikapott duplát ütött. Két ütővel később, egy kieséssel Brandon Drury egy jobb oldali mezőnyt ütött, így Tovar 2-0-s Syracuse előnyt szerzett.

A Rochester (22-31) végül a hatodik élén végzett Worley ellen. Rafael Bautisa duplával vezetett. Miután Jake Noll és Brandon Snyder visszavonult, a korábbi Syracuse főnök, Corban Joseph egy futáspontos duplát talált el a bal mezőn, és megszerezte a Bautistát, ezzel felére csökkentette a hátrányt, 2-1.

A metsek a hatodik alján válaszoltak, amikor Drury egyesével vezetett. Cheslor Cuthbert duplával követte, Druryt a harmadik helyre vezetve. Martin Cervenka ezután közbelépett, és egy áldozati léccsel a bal pályára ütött, hogy hazahozza Druryt, és 3-1-re vezetett a Syracuse.

Drury továbbra is hozzájárult a hetedik alján. Miután Calixte húzott egy két kihagyást, Drury duplán balra húzta a mezőt, így a második és a harmadik bázisra helyezte a futókat. Cuthbertet ezután egy szurok találta el, hogy betöltse a bázisokat. César Puello egy bal oldali mezőnyben követte, és Calixte három menetes előnyt szerzett, 4-1. Cuthbert a harmadik bázisnál dobták ki, mielőtt Drury gólt szerzett, így a Syracuse nem tudta tovább növelni előnyét.

Worley nyolc domináns inningje után Stephen Nogosek szállt ki a bikakörből, és bedobta a kilencediket. Nogosek gyorsan bajba került, miután elmentette Snydert a játékrész megkezdéséhez, majd duplázott Josephnek, amivel a futók a második és a harmadik helyre kerültek. Nogosek a keretből elsőként kiütötte Swihartot. Jecksson Flores azonban egy RBI-egyessel követte, Snyder góljával 4-2-re alakította az állást, miközben a Mets még mindig az élen. Nogosek összeszedte magát, és legyőzte Cody Wilsont és Wilmer Perezt, így megszerezte negyedik védését a szezonban, a Syracuse 4-2-re győzött.

A 12 meccsből álló hazai lelátó után a Syracuse most egy hét meccses sorozatban indul hatnapos szakaszon a Scranton/Wilkes-Barre RailRiders ellen, amely kedd este 19:05-kor kezdődik. Moosic, PA.